Sociofobia i Silva?

Tutaj można zamieszczać dokumenty, informacje , badania dotyczące Samodoskonalenia Umysłu metodą Silvy
( niekoniecznie poznane w trakcie kursów,ale wiarygodne - dotyczące merytorycznie MS)

Moderator: Moderatorzy

kielbiewelbie
Gamma (30Hz - 200Hz)

Sociofobia i Silva?

Post autor: kielbiewelbie » ndz mar 17, 2013 10:13 pm

Witam właśnie zarejstrowałem się na forum. Nie wiem czy nie pomyliłem działu, jak tak to nie krzyczcie. przeniesione z "aktywna medytacja" - nie krzyczymy :) (fox)
Każdego dnia zmagam się z fobią społeczną. Czasami jest dobrze (czasami nawet przez dłuższy okres np. kilka dni), ale niestety częściej przegrywam z chorobą. Powoli nie mam siły na walke o każdy dzien. Nie wiem czym to jest spowodowane, a pamiętam, że nie zawsze tak było.
O kontroli umysłu metodą silvy dowiedziałem się jakiś czas temu, od tego czasu przeczytałem z 3 książki na ten temat i kilka 'opini z internetu'. Czy możliwe jest abym mógł poradzić sobie z moim problemem stosując MS?
Mam jeszcze jedno pytanie - skąd biorą się w internecie opinie o demonicznym wymiarze metody silvy?

Awatar użytkownika
fox
Delta (0,5Hz - 4Hz)
Kontakt:

Post autor: fox » pn mar 18, 2013 12:30 am

Przeniosłam do działu "O Metodzie" ponieważ w zasadzie poruszasz temat "demonizowania " met Silvy.
Poczytaj na forum - w skrócie- z ignorancji która rodzi strach a strach gniew i nienawiść - nienawiść - chęć degradacji .
Napisz ( jeżeli uważasz że chcesz i możesz ) w "Prośba o pomoc" więcej o swoich problemach.
Pozdrawiam
fox
Om Lokah Samastah Sukhino bhawantu
Om bhavatu swastir

Nefra opuściła nas ciałem 13.04.2011 o godz.19.30 )Nikt i nic jej nie zastąpi.

ODPOWIEDZ