Ogólnopolska medytacja

Tutaj można zamieszczać dokumenty, informacje , badania dotyczące Samodoskonalenia Umysłu metodą Silvy
( niekoniecznie poznane w trakcie kursów,ale wiarygodne - dotyczące merytorycznie MS)

Moderator: Moderatorzy

maniek
Theta (4Hz - 7Hz)

Ogólnopolska medytacja

Post autor: maniek » pn lis 17, 2014 10:10 am

Metoda Silvy-Polska zaprasza do wspólnej i cyklicznej medytacji w każdy wtorek o godz. 22:00:

1. Wejdź na poziom rozluźnienia. Połącz się mentalnie ze źródłem, Wyższą Inteligencją, Boską Matrycą, Centrum Galaktyki (dowolnie wybierz swój symbol).

2. Wyobraź sobie energię płynącą do Ciebie z tego źródła – biało, niebiesko, złote światło która wypełnia całe Twoje ciało i wszystkie Twoje pola energetyczne. Jest to energia miłości i przemiany.

3. Wyobraź sobie, że ta energia przenosi się na zewnątrz Ciebie i napełnia światłem wszystkich absolwentów kursów Silvy w Polsce i na świecie i że słowo „Metoda Silvy” jest wypełnione jasnym, pięknym światłem rozwoju duchowego, miłości i przemiany.

4. Prześlij tę energię, to światło do wszystkich ludzi w Polsce (włączając w to naszych polityków), aby pomóc im myśleć lepiej, doświadczać więcej harmonii i mniej agresji, przynosząc oświecenie i opamiętanie; aby głosili prawdę, dbali o prawo, kierowali się tolerancją i miłością.

5. Prześlij to światło miłości i przemiany do wszystkich miejsc, gdzie toczą się wojny i konflikty na świecie.

6. Zrób osobiste programowanie.

7. Podziękuj źródłu za pomoc i zakończ ćwiczenie.

Każdy wtorek 22:00 - przyłącz się :-)

// Moderowane 3.05.2015 przez Green - temat przeniesiony z "Ogólnych tematów".

ODPOWIEDZ